Фенове на ЦСКА 1948 и ЦСКА-София си мятаха бомби на мач от Трета лига

снимка: cska1948.bg

Двубоят между Вихрен и ЦСКА 1948 от Трета лига в Сандански предизвика батални сцени. Двубоят, който завърши при резултат 1:0 в полза на "армейците", предложи масово меле между фенове на гостите и такива, които подкрепят елитния ЦСКА-София.

През втората част хулигани, които гледаха двубоя при публиката на домакините, започнаха да хвърлят камъни и бутилки по феновете на гостите. Те не им останаха длъжни и им отговориха със същото. Гостите започнаха да мятат и бомбички, пише "Спортал".

В крайна сметка се оказа, че десетте човека, които започнаха мелето, не са запалянковци на Вихрен, а на ЦСКА, твърдящи, че наследникът на армейците е ЦСКА-София.

Те изпратиха канонада от бутилки и срещу резервната скамейка на гостите при победния им гол в 88-ата минута, заради което успяха да прекратят мача за няколко минути. Така разединението между двата тима с име ЦСКА стана още по-остро и излезе извън рамките на нормалното.