Фен иска прегръдка от Роналдиньо за Копа Либертадорес

Вчера се изиграха няколко мача от турнира Копа Либертадорес.

В група 4 Санта Фе от Колумбия завърши наравно 1:1 у дома срещу бразилския Атлетико Минейро на Роналдиньо.

Домакините остават на първо място в групата с актив от 9 точки, докато Атлетико е на третата позиция с 4 точки по-малко.

Срещата бе прекъсната за малко, когато фен нахлу на терена за да прегърне Роналдиньо, но полицаите го изведоха.

Крузейро спечели с 2:0 като гост срещу Универсидад в мач от група 5 на турнира Копа Либертадорес. Бразилците запазиха шансове за класиране в следващата фаза, след като Бруно Родриго и Мигел Самудио се разписаха преди почивката

Матиас Карусо от чилийския тим получи червен картон в 84-ата минута и остави Универсидад с човек по-малко, но само три минути по-късно голмайсторът Самудио също беше изгонен заради невъздържана проява.

В класирането води уругвайският Дефенсор Спортинг с 10 точки, пред Универсидад с точка по-малко. Крузейро е на трета позиция със 7 точки.