Два отложени мача в Аржентина заради ужасно време

снимка: bocajuniors.com.ar

Бока Хуниорс загуби с 0:2 при гостуването си срещу Сан Лоренсо в мач от 14-ия кръг на аржентинското първенство.

В едно от най-големите дербита в страната Мартин Каутеручо откри резултата в полза на домакините след удар с глава в 52-ата минута, а Гонсало Верон удвои аванса за Сан Лоренсо с точен удар шест минути след това.

Бока заема петото място в класирането с актив от 23 точки. Сан Лоренсо е на 12-ата позиция със 17 точки. Ривър Плейт е на първо място е с 31 точки и е изиграл един мач по-малко от своите съперници.

Все още не се знае кога лидерите ще изиграят своя отложен мач срещу Естудиантес, посочва БТА. Срещата не се проведе заради лош терен и най-вероятно ще бъде изиграна на 12 ноември. Двубоят между Тигре и Ланус беше прекратен в 45-ата минута и ще бъде доигран в следващите дни заради силен валеж от дъжд.

Ланус е на втора позиция с четири точки по-малко от водача във временното класиране. Двубоят между Арсенал Саранди и Индепендиенте от неделя също беше отложен поради тежките климатични условия в страната.