Драматична победа прати Хондурас на четвъртфинал за Голд Къп (ВИДЕО)

Гол в добавеното време на Хорхе Кларос осигури победата с 1:0 в полза на Хондурас срещу Ел Салвадор в мач от група "Б" на турнира Голд Къп в зона КОНКАКАФ.

Успехът осигури на Хондурас актив от шест точки от два изиграни мача и класиране за четвъртфиналите в турнира. Ел Салвадор остана с една точка на трето място във временното класиране.

В другата среща от групата Хаити спечели с 2:0 срещу Тринидад и Тобаго и записа първи успех в тазгодишното издание на Голд Къп.

Нападателят Жан-Юдез Морис се разписа на два пъти в полза на победителите. Футболистът на френския Льо Ман беше точен в 16-ата и в 53-ата минута на двубоя.

Тринидад и Тобаго се намира на последната четвърта позиция в група "Б" с актив от 1 точка. Хаити заема втора позиция с 3 точки, уточнява БТА.