Добрата стара Славия отново излъга всички: Бялата лавина отнесе Нафтата

снимка: БГНЕС

Славия отново излъга всички и остана в елита. "Белите" се спасиха след зрелищен бой над Нефтохимик с 5:2. Така с общ резултат от 6:2 от двата мача, столичани отново ще мерят сили с най-добрите отбори в България през сезон 2017/18.

За Нафтата остава последната надежда, а именно бараж с третия от Втора лига - Витоша Бистрица.

Още във втората минута Сердер Сердеров вкара гол. 3 минути по-късно Хашев си вкара автогол и Славия вече докосваше успеха. Ивайло Димитров направи резултата класически.

През второто полувреме отново Димитров вкара, но преди него Хашев се реваншира и върна един гол за Нафтата. Стефан Велев пък наказа "шейховете" за пети път в 72-ата минута. В края на мача Огнянов вкара втори гол за Нефтохимик.