Детройт с четвърта поредна загуба у дома

Далас победи Детройт като гост с 4:3 след продължение в среща от Националната хокейна лига.

Рич Пивърли вкара победния гол за "звездите" в 4:41 на продължението. Другите попадение за Далас реализираха Шон Хоркоф, Джейми Бен и Коди Ийкин.

За Детройт се отличиха Тод Бертуци и Павел Дацюк с по гол и асистенция, веднъж се разписа и Адам Алмкуист, за когото това е първи гол с фланелката на Детройт.

Поражението на "червените криле" е четвърто поредно за тима у дома. Ню Джърси победи Филаделфия с категоричното 3:0 като гост в друга среща от тази нощ.

Вратарят на Джърси Мартин Бродюр спаси 22 удара, а Адам Енрике, Кам Янсен и Яромир Ягър вкараха головете за победата.

Флорида допусна седма поредна загуба след поражение от Бостън с 1:4. Това е пета поредна победа за Бостън срещу този съперник.

Вратарят на Сейнт Луис Брайън Елиът записа юбилейна победа номер 100 в НХЛ след успех на неговия отбор над Калгари с 3:2. Александър Стийн отбеляза 14-о попадение и е лидер в листата на реализаторите този сезон.

Вашингтон записа четвърта поредна победа след успех с дузпи срещу Минесота с 3:2. Никлас Бакстрьом реализира единствения гол при наказателните удари и донесе победата на столичани.

Алекс Овечкин и Маркус Йохансон вкараха головете за Вашингтон в редовното време, а за гостите се разписаха Чарли Койл и Микаел Гранлунд, но това не помогна на тима на Минесота, който прекъсна серия от три поредни победи.