Цюрих и Виляреал си вкараха пет гола за 10 минути в луд мач

Отборите на Цюрих и Виляреал направиха истинско зрелище в срещата помежду си от група А на Лига Европа.

Двата тима завършиха 3:2 като всичките голове в мача паднаха между 19-та и 29-та минута.

Зрителите видяха едно истинско шоу гол след гол още в началните минути на мача и за щастие на домакините швейцарския тим си тръгна с победата, която запазва неговите шансове да продължи напред в турнира.

В другата среща от тази група Борусия (М) се справи с Аполон (Лимасол) като гост с 2:0 и поведе в група А с 8 точки.

Виляреал остава на второто място със 7 точки докато Цюрих (4 точк) и Аполон (3 точки) все още имат шансове за класиране на елиминациите.

Томас Пина откри резултата в 19-та минута преди Франк Еунди да изравни за домакините.

Жерар Морено изведено отново Вилареал напред след добра комбинация, но Оливър Буф върна гола в следващата атака за Цюрих. Феновете се побъркаха след още четири минути, когато Ясин Чикауи бе точен за 3:2.