ЦСКА победи Левски и при дублиращите отбори

снимка: cska.bg

Отборът на ЦСКА постигна победа срещу вечния съперник Левски и в дублиращата футболна група до 21 години.

"Червените" победиха "сините" с 2:0 в мач от 13-ия кръг, игран на терена на стадион "Академик". "И двата гола за ЦСКА паднаха след почивката след статични положения.

Денис Причиненко откри резултата в 60-а минтуа с прецизно изпълнение на пряк свободен удар, а капитанът на тима Петър Витанов вкара за 2:0 от дузпа в 73-а минута.

Победата прекъсна негативна серия на "червения" дубъл и тимът се отлепи от предпоследното място в класирането.

Отборът на ЦСКА, подсилен от няколко футболисти от първия тим като Анатоли Господинов, Сендрино Мисиджан, Кристиан Супусепа и Денис Причиненко, бе по-активният отбор на терена и заслужено стигна до победата.

В друга среща от днес в дублиращата група Лудогорец победи Черно море като гост с 2:1.