ЦСКА няма да маха Белчев

снимка: cska.bg

От ЦСКА категорично отрекоха, че в клуба е имало спешна среща, на която да се реши бъдещето на старши треньора Стамен Белчев, пише "24 часа". "Армейците" са твърдо решени, че специалистът остава начело на тима. Спекулациите за смяна на наставника се появиха след третото поредно равенство на "червените" - 2:2 във Вечното дерби с Левски. ЦСКА изигра слабо второ полувреме и допусна изравнително попадение от страна на Роман Прохазка, което удължи серията без победа на 3 мача. Преди това "армейците" направиха 2:2 с Етър и 0:0 с Пирин.

Белчев обаче ще получи вот на доверие от ръководството, което не мисли, че шансовете за 32-а титла са се изпарили. Иначе търкания между футболистите и треньора са се появили още по време на мача с кръвния враг, когато Станислав Манолев бе заменен и показа своето недоволство, като не стисна ръката на Белчев.

Ръководството на "червените" обаче смята, че няма смисъл от смяна точно преди двубоя с Лудогорец, който е на 5 ноември.

За мача с Ботев (Враца) за Купата във вторник ще бъде дадена почивка на Фернандо Каранга, който спря да вкарва и ЦСКА закъса. На всичко отгоре нападателят вече виси и с 4 жълти картона, а при още един ще получи наказание.