Бразилия с минимален успех в контрола преди Копа Америка (ВИДЕО)

Петкратният световен шампион Бразилия спечели с 1:0 срещу Хондурас в последната си проверка преди началото на Копа Америка.

Единственият гол в срещата падна в 33-ата минута, когато точен беше Роберто Фирмино.

Двубоят бе първи за звездата на "селесао" Неймар, който в понеделник се присъедини към съотборниците си, след като помогна на Барселона да спечели Шампионската лига в края на миналата седмица.

Нападателят на каталунците се появи като резерва през второто полувреме на мястото на Фелипе Коутиньо.

Швейцария победи с 3:0 у дома срещу Лихтенщайн в приятелски мач. В швейцарския град Тун Блерим Джемаили се разписа на два пъти в 29-ата и в 68-ата минута. Джердан Шачири също прати топката в мрежата на гостите след точно един час игра.

Швейцария се намира на трето място в квалификационна група "Е" за Евро 2016. В неделя отборът ще гостува на Литва във Вилнюс. Лихтенщайн е на пета позиция в квалификационна група "G" за европейско първенство и в неделя ще срещне Молдова.