Бостън спечели единствения мач от НБА вчера

Рейджон Рондо вкара 19 точки за Бостън, който се наложи с 96:89 над Орландо в единствената среща от първенствоно на НБА снощи.

Двата отбора се намират в долната половина на Източната конференция, като Бостън постигна 16-а победа през сезона при 33 поражения.

Орландо е на предпоследната 14-а позиция в конференцията с 13/36. Рондо добави към личния си актив и 10 асистенции, а Джаред Сулингър завърши с 21 точки, от които 7 в четвъртата част. Брандън Бас реализира 19, а Ейвъри Брадли със 17.

След силно начало на сезона Брадли получи две поредни контузии, като последната беше разтежение на глезена, извадила го от игра за пет мача.

Джеф Грийн беше единственият от домакините, който започна като титуляр и не вкара двуцифрен актив, но все пак Келтите записват трета победа в четири мача срещу този съперник.

Аарън Афало се отличи с 18 точки, а Никола Вучевич с 14 точки и 11 борби за гостите от Меджик, които търпят поражение в 11-о поредно гостуване. Глен Дейвис вкара 15, Тобаяс Харис- 13, а Виктор Оладипо завърши с 12, посочва БТА.