Бонев не очаква нов резил срещу Локо (Сф)

Двата традиционни отбора с името Локомотив - от София и Пловдив, се паднаха един срещу друг на четвъртфинал в турнира за Купата на България. Мачовете са на 21-и или 22-и февруари и на 4-и март, като първата среща е на стадиона в парк Лаута.

"С Локомотив (София) се познаваме много добре. В момента те имат голямо предимство, но ако след Нова година при нас нещата се подобрят, ще бъдем напълно равностойни и може да стане едно добро съперничество, коментира почетният президент на клуба и легенда на българския футбол Христо Бонев.

Двата отбора обаче се срещнаха преди няколко дни и столичани размазаха противника си като гости с 4:0, като и четирите попадения дойдоха през първото полувреме.

"Преди последния мач между нашите два отбора беше създадена такава обстановка, че трябваше да загубим. Много хора от нас започнаха да казват истините за състоянието на българския футбол и за някои негови ръководители, което беше предпоставка за поражението.

Когато се паднахме сега за Купата, аз се зарадвах повече от представителя на Локомотив (София), който сигурно смята, че мачът 0:4 ще се повтори, коментира още легендарният номер 8 на черно-белите от Пловдив.