България (U17) с тежка загуба от Румъния

снимка: bfunion.bg

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 0:4 от Румъния на международния турнир в Могошоая.

В понеделник "лъвовете" записаха успех с 1:0 над Шотландия, а в петък приключват участието си в турнира срещу Чехия. Мачът е в 18:00 часа.

С оглед на поражението от румънците, нашият тим няма шансове да се пребори за първата позиция.

"Много лош резултат за нас. През първото полувреме играхме много добре, но индивидуална грешка доведе до попадение в нашата врата. Излязохме за втората част с нагласата да търсим обрат, но след като стана 0:2, Румъния тотално доминираше", даде своята оценка селекционерът Петър Пенчев.