Бербо излезе след 5 минути игра и Керала претърпя тежко поражение

снимка: twitter.com

Димитър Бербатов игра едва 5 минути за своя Керала Бластърс в четвъртия мач за сезона в индийското първенство, а вицешампионите загубиха гостуването си на ФК Гоа с 2:5. Българският нападател получи разтежение в третата минута и падна на тревата, след което напусна терена накуцвайки. Той бе заменен от Милан Синг, но травмата му се оказа пагубна за тима на Рене Мюленстийн, който допусна първа загуба то началото на кампанията.

В 7-ата минута Марк Сифнеос поведе Керала напред в резултата, но Ману Ланзарот направи пълен обрат за ФК Гоа с два гола до 18-ата минута.

Джакичан Синг възвърна паритета в 30-ата, но оттам нататък Керала не издържа на темпото на домакините. Феран Короминас наниза хеттрик и наказа гостите в 47-ата, 51-ата и 54-ата минута, за да сложи точка на спора.