Бербатов и Домовчийски си стиснаха ръцете за равен

снимка: PAOK FC

Отборите на Валери Домовчийски и Димитър Бербатов Левадиакос и ПАОК завършиха наравно 0:0 в неособено интересен и приятен за гледане двубой от 14-ия кръг на гръцкото първенство.

Валери Домовчийски бе сред титулярите за своя тим и престоя на терена до 78-ата минута, докато 10 минути по-рано Бербатов се появи в игра за гостите, след като бе оставен на пейката първоначално.

Освен гостуването на Борусия (Дормунд) миналия четвъртък в Лига Европа, ПАОК има да изиграе още един мач тази седмица, така че треньорът Игор Тудор щади силите на Бербатов, при положение, че се очертават три мача в рамките на 10-ина дни.

И двата тима имаха малко възможности да открият резултата, но нито един от българите не можа да направи нещо по-сериозно пред противниковата врата. След равенството Левадиакос се изкачи на седмо място във временното класиране с 19 точки. ПАОК заема четвърта позиция с актив от 23 точки.