Бандата с цял мач при равенство на Льовен

Иван Бандаловски беше на терена през всичките 90 минути при равенството на Льовен с 1:1 като гост на Монс в поредния кръг от плейофите за оставане в елита на футболното първенство на Белгия.

Бившият защитник на ЦСКА получи жълт картон в 17-а Тим Матис откри резултата за Монс в 21-а минута, но в последните секунди Робсън изравни.

Льовен игра с човек по-малко след 64-а минута, когато червения картон получи Карел Геретс.

Българският нападател Костадин Хазуров остана извън групата на Лиерс при победата с 1:0 над гостуващия Гент в плейофите в група "А".

Българският младежки национал Алекс Колев игра цял мач при победата на Геел с 2:0 като домакин на RWDM Брюксел в мач от 31-ия кръг на белгийската втора футболна дивизия. Геел заема 10-ата позиция с 39 точки, а лидер е Вестерло с 69 точки.