Бадема: Това дерби се отличаваше от другите

Лидерът на ЦСКА Емил Гъргоров изрази своето задоволство от изразителната победа с 3:0 над Левски във 132-рото издание на Вечното дерби на ниво А група.

Пред около 15 хиляди зрители на Националния стадион „Васил Левски" „червените" изковаха успеха си с три светкавични гола за 6 минути, последния от които дело на Гъргоров.

Бадема обаче направи по-трудното в 31-ата минута, когато даде брилянтен пас зад защитата за Неманя Милисавлевич, който откри резултата и шокира „сините".

Гъргоров искрено благодари на хората, които са му помогнали да излезе на терена и да играе около 60 минути, след като довчера е изпитвал сериозни болки в глезена и е имало съмнение дали изобщо ще може да излезе на терена.

„Радвам се, че победихме, всички се раздадоха напълно, хубава победа, това дерби се различаваше от другите", заяви Гъргоров пред TV7.

„Надявам се да продължаваме да радваме тази прекрасна публика.

Мисля, че ние играхме добре, а в едно дерби нищо не се знае и който е по-мотивиран, той побеждава. Ние днес показахме това и заслужено победихме.

Мисля, че новите момчета сами виждат какво значи дерби ЦСКА - Левски, така че се раздадоха максимално и видяхте резултата.

Не очаквах, че още на другия ден ще мога да тичам и да поиграя, така че съм много благодарен на лекарите на тима. Очаквам след 2-3 дни да съм напълно възстановен.

Целта ние да побеждаваме във всеки мач, преди не се получаваше, но сега се получава - създаваме положения във всеки мач и товае добре", завърши Бадема.