Бадема: Не се разбирах с Домусчиев и си тръгнах

Емил Гъргоров получи приза за Футболист на месец октомври за отличните си изяви с екипа на ЦСКА. Малката „Златна топка“ отива при Бадема за втори път, след като миналият сезон той също я получи, този път като играч на шампиона Лудогорец.

Гъргоров бе отличен най-вече заради гола и асистенцията си във Вечното дерби срещу Левски за гръмката победа с 3:0.

„Благодарен съм за тази награда, надявам се да се раздавам още повече и занапред.

В мача с Черно море играхме зле през първото полувреме, след почивката опитахме да оправим нещата, но не се получи, имаше и странични фактори. Срещу Лудогорец просто бяхме много слаби, което е учудващо, защото в такова дерби трябва да си пределно мобилизиран да покажеш най-доброто.

Мачът с Левски е съвсем различен и смятам, че ще излезем и ще покажем всичко, на което сме спокойни. Мачът ще е по-различен, защото и двата тима направиха няколко загуби в последните мачове и всеки ще се стреми да победи.

Не обръщам внимание на приказки отстрани, че сме се отдалечили от титлата, нашата задача сега е да победим Левски. Не съжалявам, че не съм част от Лудогорец, аз не съм там, защото имаше неразбирателство между мен и президента, не е ставало въпрос за пари. Може би просто трябваше да направим по-нормални разговори.

Никой в нашия тим не си е мислил, че ще правим чудеса тази година, защото отборът е чисто нов. Да, направихме добри игри, след това не толкова добри, а всеки фен на ЦСКА иска да победи Левски с колкото се може повече. Стойчо Младенов определено ще липсва, защото дава по-голяма мотивация, но ще трябва да се справим и без него.

В момента ми е по-сладко, защото сега е много трудно и тепърва почваме да намираме стила си на игра. Затова ще трябва време, надявам се да се оправи всичко в клуба, нека заработи като нормален клуб и тогава ще мислим за игра и резултати. Хората, които са се нагърбили да оправят ЦСКА, работят всеки ден за тази цел, времето ще покаже дали всичко това ще се случи.

Не е приятно съдиите да те порежат по такъв начин – ти се стараеш 90 минути и някой те реже целенасочено, това няма как да не ни се отрази негативно“, каза още Гъргоров.