Астън Вила не успя да победи и отбор от Лига 2

Отборът от Лига 2 Уикъмб Уондърърс си спечели преиграване на "Вила Парк", след като направи равенство 1:1 у дома с Астън Вила в мач от 3-ия кръг на ФА Къп. По този начин новият мениджър на Виланите Реми Гард продължава да търси първата си победа начело на тима, като това бе 10-ят му двубой без успех.

След като вчера Екзитър направи равенство с Ливърпул у дома, днес друг тим от четвъртото ниво на английския футбол не се даде на елитен отбор. Бирмингамци поведоха в резултата в 22-та минута чрез капитана си Майка Ричардс, но 5 минути след почивката Джо Джейкъбсън изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Ашли Уестууд срещу Мат Блумфийлд. По този начин Уикъмб си уреди реванш на "Вила Парк" в края на януари.