Националките ни по волейбол с втора загуба на Купа Елцин

снимка: lap.bg
Женският национален отбор по волейбол на България отстъпи на Турция с 0:3 (11:25, 25:27, 20:25 ) в третия си мач от международния турнир за Купа Елцин, който се провежда в руския град Екатеринбург.

Така националките ни записаха втора загуба, след като на старта отстъпиха и на Сърбия с 0:3, пише bgvolleyball.com. Лъвиците имат и една победа, след като надиграха Казахстан с 3:1 във втория ден. Това отрежда четвърто място на нашите във временното класиране, с един успех и 3 точки. Pад нас са волейболистките на Казахстан, които нямат победа до сега.

Двубоят премина под диктовката на туркините в първия и третия гейм. Единствено в третата част нашите бяха равностойни, като водеха с 20:18, а в последствие имаха и геймбол при 24:23. За съжаление националките ни не успяха да затворят гейма, а в решителните моменти съперничките надделяха с 27:25, и така записаха чиста победа.