Програма за полуфиналите на волейболната Купа България

снимка: volleyball.bg

Нефтохимик 2010 (Бургас) - Марек Юнион-Ивкони (Дупница) и Монтана Волей - Добруджа 07" (Добрич) са двата полуфинала на турнира по волейбол за мъже Купа България.

Това стана факт след изиграването на всички срещи от груповата фаза.

Домакинът на финалите Нефтохимик 201" записа две победи от два мача и без загубен гейм завърши на първо място в група А, където втори остана шампионът "Добруджа 07". В другия поток Монтана Волей надигра последователно Арда (Кърджали) и Марек Юнион-Ивкони и с 6 точки финишира на първата позиция. Втори останаха дупничани, които бяха домакини на двубоите от тази група Б.

Четвъртък е почивен ден за отборите от финалната четворка, а битката за титлата ще се поднови в петък.

Ето и програмата за полуфиналите от Купа България в спортната зала "Младост" в Бургас: Полуфинал номер 1 - 15:00 ч, 29.04. (петък), Монтана Волей - Добруджа 07 Полуфинал номер 2 - 18:00 ч, 29.04. (петък), "Нефтохимик 2010" - Марек Юнион-Ивкони

Финал - 17:30 ч., 30.04. (събота)

Победител от полуфинал номер 1 - Победител от полуфинал номер 2.