ЦСКА пак натупа Тетевен и е на 1/2 финал

снимка: lap.bg

ЦСКА стана третият отбор, класирал се на полуфинали в Суперлигата. Играчите на Александър Попов победиха категорично Тетевен Волей с 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) във втория мач от четвъртфиналните плейофи, изигран пред над 400 зрители в СК "Г. Бенковски".

Припомняме ви, че първата среща в София завърши 3:0 за домакините.

Срещата стартира равностойно, но в ключовите моменти играчите на Александър Попов се мобилизираха и затвориха частта без проблеми. Във втория гейм гостите направиха стабилна преднина, която се запази до края.

В началото на третата част играта вървеше точка за точка, но "червените" дръпнаха в резултата и не оставиха шанс на тетевенци

В полуфиналните двубои ЦСКА ще се изправи срещу Нефтохимик 2010, който отстрани в четвъртфиналите Пирин (Разлог).

Първите срещи са на 28 и 29 март. Играе се до три победи от пет мача.