Португалия отвя Нова Зеландия и спечели групата за турнира в Купата на Конфедерациите (ВИДЕО)

Португалия показа, че не случайно е шампион на Европа. "Мореплавателите" отнесоха Нова Зеландия с 4:0 в третия мач от Група А на турнира за Купата на Конфедерациите. Така Кристиано Роналдо и компания спечелиха групата си и ще играят с втория от група Б на 1/2 финал.

В 33-ата минута Роналдо откри от дузпа, а 4 минути по-късно Бербардо Силва вкара за 2:0. Играчът на Порто Андре Силва пък направи резултата класически. В последните секунди на мача Луиш Нани оформи крайното 4:0.

Мексико също надви Русия в своя мач от група А, но Португалия има повече вкарани голове и зае първото място, въпреки че и двата отбора имат по 7 точки.