Ботев (Враца) обърна Локомотив (София) с 2:1 в контролна среща

снимка: botevvratza.com

Ботев (Враца) се наложи с 2:1 над Локомотив (София) в контролна среща, която се игра в Сандански.

Червено-черните поведоха с гол на Васил Велев в самото начало, но десет минути преди края на срещата Лъчезар Балтанов донесе успеха на врачани след грешка на вратаря Емил Михайлов. Още в 7-ата минута Васил Велев след подаване на живата легенда и капитан на отбора Кристиан Добрев откри резултата с удар от наказателното поле- 1:0 за Локомотив.

10 минути по-късно Бранимир Костадинов вкара с глава за 1:1 след центриране от корнер. В 81-ата минута врачани стигнаха до успеха с гол на преотстъпения от Левски Лъчезар Балтанов, който с лек удар изненада вратаря Емил Михайлов.

Състави:

Локомотив (София): Валентин Галев, Коев, Гаров, Върбанов, Добрев, М. Димитров, Св. Петров, П. Петков, Пеев, Велев, Атанасов (Михайлов, Бранеков, Стоев, Ю. Петков, Манчев, Монолов).

Ботев (Враца): Димчо Митов, Куанг, Ванков, Петър Альошев, Найденов, Светослав Валериев, Асен Чалъков, Илиев, Костадинов, Коконов, Владинов /Ценовски, Дейвид Пенчев, Балтанов, Антон Петров, Раденцов, Н. Христов, Рангелов, Н. Маринов/.