Списанието на Юнайтед обяви Бербатов за играч на мача само веднъж

Клубното списание на Манчестър Юнайтед обяви Димитър Бербатов за играч на мача един път в 19 двубоя.

Българският нападател спечели престижното признание за срещата на "червените дяволи" от четвъртия кръг в турнира за купата на Лигата срещу нискоразредния Олдършот, игран на 25 октомври и завършил с победа като гост с 3:0 в полза на Юнайтед.

В 15-ата минута на тази среща Бербатов реализира първото попадение в полза на 19-кратните шампиони на Англия.

"Бербатов демонстрира особено професионално отношение към мача. Отново показа уменията си и беше неуморим. Трябваше да вкара поне още един гол", бе коментарът на клубното издание на отбора от Манчестър.

До момента списание Инсайд Юнайтед отрази първите 19 двубоя от сезона на "червените дяволи". Уейн Рууни бе обявен за играч на мача най-много пъти - 4.

Луиш Нани, Фил Джоунс, Давид де Хеа и Неманя Видич на два пъти бяха ключовите фигури за постигнатите резултати на Манчестър Юнайтед.