Франция разби Естония с 4:0 в последната си контрола (Видео)

Отборът на Франция победи тима на Естония с 4:0 в последния си мач преди началото на Евро 2012.

Възпитаниците на Лоран Блан направиха много добър мач s добри отигравания и опасни ситуации пред противниковата врата. Карим Бензема реализира два гола, докато другите попадения бяха на Рибери и Менес.

Иначе срещата започна по-добре за естонците, които първи можеха да открият резултата, след грешка на Мексес. Бензема и Рибери направиха страхотно двойно подаване като крилото излезе сам срещу вратаря и реализира с красив удар за 1:0.

Халфът на Байерн пропусна да увеличи преднината на своя тим, но това се случи по-късно, когато Бензема с хубав удар покачи на 2:0. До края на полувремето след подаване на Рибери, Бензема отбеляза втория си гол в мача.

През втората част Блан пусна и някои от резeрвите, които се представиха на ниво. Най-вече личеше желанието за игра от страна на Менес, Вабуена, Жиру и Бен Арфа. В края на мача Менес оформи крайното 4:0 след добра комбинация с Оливие Жиру.

Така Франция е готова за първия си мач срещу отбора на Англия в понеделник на 11 юни.