ЦСКА опитоми "бистришките тигри" по груб метод

снимка: lap.bg

Поредна победа за ЦСКА в първенството, четвърта поред. Армейците не срещнаха затруднения срещу гостуващия Витоша Бистрица и разбиха своя съперник с 6:1.

Червените решиха мача още в началните минути, след като поведоха с 2:0 до 13-та минута. Капитанът Божидар Чорбаджийски откри резултата в 5-та минута, а малко по-късно Фернандо Каранга удвои с шестия си гол за сезона.

В края на полувремето, в 38-та минута, Чорбаджийски отбеляза второто си попадение в мача и придаде класическо измерение на резултата.

В 54-та минута Тиаго Родригес засече с глава цантриране на Стойчо Атанасов и направи 4:0.

След час игра ЦСКА можеше да води с 5:0, но изстрелът на Рубен Пинто срещна напречната греда, а в ответната атака Витоша успя да намали след попадение на Григор Долапчиев.