Гълъбинов ги почна с екипа на Дженоа с гол шедьовър (ВИДЕО)

Родният национал Андрей Гълъбинов дебютира по прекрасен начин за италианския Дженоа. Той се разписа с гол, с който донесе победата с 3:2 над Хофенхайм в контрола. Таранът влезе резерва в 65-ата минута за "грифоните", а в 84-ата минута прати топката в горния десен ъгъл на противниковата врата. Гълъбинов се пребори с противников защитник на границата на наказателното поле, а след това с топовен изстрел с левия крак отбеляза истински шедьовър.

Преди това Адам Шалай още в 5-ата минута даде аванс на германците с глава. Бившият съотборник на Валери Божинов и Иван Бандаловски в Партизан Никола Нинкович изравни с хубав гол. Това се случи в 25-ата минута, а три по-късно гол красавец на Мигел Велозо донесе пълен обрат.

Джовани Симеоне пропусна да вкара и трети гол в началото на втората част. В 62-ата минута Хогма изравни с глава, но шест минути преди края Гълъбинов обра овациите с красиво попадение.