Синя тишина! Левски преклони глава пред Хайдук

снимка: БГНЕС

Левски разочарова своите фенове, след като отпадна от Лига Европа. "Сините" загубиха с 1:2 от Хайдук (Сплит) в мача-реванш от втория предварителен кръг. Двубоят на "Герена" бе пред празни трибуни, но пък няколко хиляди се събраха пред Сектор "А", за да гледат мача на специална видеостена. Те обаче замлъкнаха, след като хърватите изравниха. Така Хайдук продължава напред с 3:1 общ резултат.

През първата част Хайдук имаше по-добрите шансове, но за радост на Левски не успяха да вкарат. Втората част отново започна силно за гостите, но пък "сините" успяха да вкарат гол. Серджиу Буш вкара с глава в 69-ата минута. Франк Охандза обаче изравни и смълча феновете на Левски. Точка на спора сложи Ерцег. Той вкара за пълния обрат в 86-ата минута.

Така за пореден път Левски не успява да зарадва своите фенове със силни мачове в Европа.