Ювентус изрита Барса от ШЛ! Триото MSN преклони глава пред триото BBC (ВИДЕО)

Ювентус е на 1/2 финал в Шампионска лига! "Бианконерите" отстраниха Барселона след страхотен мач на "Камп Ноу". Каталунците не успяха да вкарат гол и двубоят завърши 0:0, но преднината от първия мач с 3:0 за "старата госпожа" ги класира напред в турнира.

Sporta.bg проследи двубоя на живо и всичко по-интересно може да видите ТУК.

През първото полувреме Барса изпусна много възможности, но Джанлуиджи Буфон бе безпогрешен. Юве също пропиля няколко шанса за гол.

Голмайсторите на Барса Меси, Неймар и Суарес не успяха да преодолеят триото на Юве Бонучи, Бардзали и Киелини.

Бардзали се появи в игра в 75-ата минута, но допълни перфектно отбраната на Юве. Така вече над 530 минути "старата госпожа" не е допускала гол. Едва две попадения са получили до този момент в ШЛ италианците.

Втората част премина по идентичен начин.

Ювентус е третият тим, който се класира на 1/2 финалите, след като това сториха мадридските Реал и Атлетико.