Партизан разплака Звезда на Мала Маракана! Откакто Божинов си тръгна тимът мачка

снимка: Инстаграм

Партизан няма спирка, откакто Валери Божинов си тръгна от Белград. "Черно-белия" сръбски гранд ниже победа след победа и вече изравни по точки лидера и кръвен враг - Цървена Звезда.

"Гробарите  биха именно с 3:1 като гост пред рекордно малко публика на стадион Мала Маракана. Бившите съотборници на Валери Божинов поведоха с гол на Леонардо в 21-ата минута, а домакините отвърнаха едва в 48-ата с попадение на Ричмънд Бояки. Партизан натисна и си осигури победата в рамките на 12 минути, като Тауамба и Леонардо се разписаха между 68-ата и 80-ата минута.

Звезда и Партизан са с по 40 точки, а "гробарите" изостават по голова разлика. Двубоят бе предшестван от напрежение извън и на стадиона, като имаше мелета между навиячите на двата враждуващи лагера.