Римска лудница! Лацио загуби от Рома в голов спектакъл, но е на финал (ВИДЕО)

Рома победи Лацио с 3:2 в римското дерби на 1/2 финалите от турнира за Купата на Италия. Това обаче не стигна на "вълците", тъй като "орлите" спечелиха с 2:0 в първия двубой и с общ резултат от 4:3 се класираха на финал.

Сергей Милинкович-Савич откри за символичните гости в 37-ата минута. Стефан ел Шарави пък върна надеждите за Рома с гол в края на полувремето.

В 56-ата минута "орлите" отново летяха щастливи. Чиро Имобиле овкара за 1:2. 10 минути по-късно Мохамед Салах се разписа за 2:2. Отново египтянинът вкара за 3:2, но за нов гол така и не стигна време.

В спор за трофея Лацио ще се изправи срещу победителя от сблъсъка между Наполи и Ювентус. В Торино Старата госпожа се наложи с 3:1 в първаата среща. Реваншът е утре в Неапол.