Белия балет накара Барса да се пени от яд! Вижте какъв брадат рекорд подобри

Реал Мадрид би снощи Наполи с 3:1 насред Неапол и заслужено продължава към четвъртфиналите в ШЛ с общ резултат 6:2. Мачът бе от голямо значение за винаги стремящия се към върховете тим на "кралете". Един детйл от срещата в Италия обаче се оказа много болезнен за феновете на кръвния враг Барселона.

Оказа се, че с изравнителния си гол в 52-ата минута на двубоя Серхио Рамос е позволил на Реал да счупи уникален рекорд. Това е 47-ми пореден мач на тима във всички турнири, в който отбелязва поне по едно попадение. Страхотното постижение зарадва привържениците на мадидския гранд допълнително, защото до снощи рекордът принадлежеше на Барса, която през 40-те години на миналия век събра 46 поредни срещи, в които наниза поне по един гол.

Защитникът на Реал Пепе коментира след мача, че всички в клуба се кефят от постигнатото и ще се стремят да закръглят поредните голови срещи поне на 50.