Ибра провали Манчестър Юнайтед срещу слабак! Съдия оплекса всичко възможно (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед стъпи накриво срещу средняк във Висшата лига в изключително неподходящ момент. "Червените дяволи" се издъниха след 1:1 срещу Борнемут в Театъра на мечтите и похаби опцията да се настани в Топ 4. Юнайтед поведе рано черз аржентинеца Маркос Рохо и нищо не предвещаваше последвалите събития.

В 40-ата минута "черешките" изравниха от дузпа.

В края на първото полувреме съдията Кевин Френд се изложи яко. Той помилва Ибрахимович и Мингс. Неадекватникът със свирка обаче показа втори жълт картон на Андрю Сърман заради изблъскване на Златан. Преди това Ибракадабра брутално нокаутира Мингс с лакът, за да си върне за настъпване по главата.

През втората част Манчестър Юн стигна до дузпа, но Боруц хвана удара на Ибрахимович. Малко по-късно реферът тотално оплеска мача като не показа задължителен червен картон на Артър заради престъпление срещу Погба.

След разочароващото представяне Манчестър Юнайтед има в актива си 49 точки на шестата позиция - на точка от четвъртия Арсенал, който е с мач по-малко. Борнемут е 14-и с 27 точки.