Манчестър Сити удари Монако в голов трилър (ВИДЕО)

Манчестър Сити и Монако сътвориха истинско шоу в 1/8 финален мач от Шампионска лига. "Гражданите" победиха с 5:3.

Рахим Стърлинг откри резултата в 26-ата минута. Отговорът на Монако не се забави и в 32-ата минута намиращият се в блестяща форма Радамел Фалкао се разписа. Младият футболист на монегаските Килиан Мбапе пък обърна резултата с гол в края на първата част.

В началото на второто полувреме Монако получи право да изпълни дузпа, но Фалкао пропусна. Серхио Агуеро напомни за себе си и вкара за 2:2. Фалако обаче закова втория си гол в мача само 3 минути по-късно, за да изведе отново гостите напред в резултата. Агуеро не му остана длъжен и също наниза втори гол за 3:3. Джон Стоунс пък вкара за 4:3, за да направи още един обрат в двубоя. Само минута по-късно Лерой Сане пък закова пети гол за Сити.

В другия двубой тази вечер Атлетико победи Байер (Леверкузен) в друг голов спекатакъл с 4:2.