(ВИДЕО) Шампионът на Англия на колене пред тим от трета дивизия! Челси отстреля "вълците"

Отборът с най-свирепа и хулиганска публика в Англия е на 1/4 финал за Купата на страната. Става дума за Милуол, чиито фенове са лондонските докери. Тимът се справи вкъщи пред пълни трибуни не с кого да е, а с шампиона Лестър. Милуол се състезава в Лига 1 - третото ниво във футболната йерархия на Англия.

Единствения гол заби защитникът Къмингс в последната 90-а минута на мача. Героизмът на Милуол се допълва от факта, че през цялото второ полувреме играха с човек по-малко след червен картон.

Това е третата голяма изненада на 1/8 финалите в най-стария футболен турнир в света. По-рано петодивизионният Линкълн Сити удари като гост представителя на Висшата лига Бърнли с 1:0, а Хъдърсфийлд удържа 0:0 срещу Ман сити у дома и си осигури преиграване като гост.

Сензация обаче не допусна Челси. Водачът във Висшата лига би с 2:0 при визитата си на Уулвърхемптън.