(ВИДЕО) Реам М подчини Байерн в звездна контрола след свирепа тупалка на Данило

снимка: zimbio.com

Реал Мадрид надви Байерн Мюнхен с 1:0 в контрола, която е част от летния турнир International Champions Cup. Испанците все още са без суперзвездата си Кристиано Роналдо, който е контузен и ще пропусне първите маове от сезона.

Двата европейски гранда кръстосаха шпаги в една от най-престижните проверки преди началото на сезона.

Първото полувреме бе изцяло в полза на баварците, които обаче не успяха да оползотворят надмощието си. Вратарят Кико Касия и гредата спасиха европейския клубен шампион Реал през първите 45 минути.

Втората част обаче показа друго лице и Реал успя да стигне до победата с 1:0, благодарение на гола на Данило в 78-ата минута.

„Белия балет“ показа готовност за двубоя за Суперкупата на Европа срещу сънародниците си от Севиля, който ще се играе на 9 август в Норвегия.