Ювентус победи Тотнъм на проверката в Мелбърн

Отборът на Ювентус победи Тотнъм с 2:1 в контролна среща, част от турнира International Champions Cup, играна в Мелбърн, Австралия. Италианският гранд започна много силно двубоя и успя да дръпне с два гола още до 15-та минута, благодарение на нападателя Пауло Дибала и новото попълнение Мехди Бенатия.

През втората част "шпорите" върнаха един гол чрез Ерик Ламела, но така и не успяха да стигнат до нещо повече.

"Това бе добра проверка за нас срещу един от най-силните отбори в следващото издание на Шампионска лига", сподели наставникът на "бианконерите" Масимилиано Алегри. "През втората част се представихме много силно и в крайна сметка съм доволен. Това е предсезонна подготовка и резултатът не е важен.

За нас това бе добър опит, от който можем да научим много. Много съм доволен от младите играчи", коментира треньорът на Тотнъм Маурисио Почетино.