Мартин Петров с гол и асистенция за Болтън

Българският национал Мартин Петров записа много силен мач за своя клубен тим Болтън, който се наложи с убедителното 4:1 над втородивизионния Брадфорд в поредна контролна среща за това лято.

Крилото отбеляза едно от попадения за "тротърс" и подаде за друго, давайки сериозна заявка за титулярно място във водения от Оуен Койл състав. Петров остана на терена през всичките 90 минути на спаринга.

Българинът откри резултата от дузпа след 15 минути игра, а през втората част Дарън Пратли удвои за Болтън.

Родни върна едно попадение за Брадфорд, но четири минути преди края Марк Дейвис направи 3:1. До края имаше време и за четвърти гол, асистент за който бе Мартин Петров. Врачанинът асистира на Иван Класнич, а хърватинът не сбърка, отбелязвайки за крайното 4:1 в полза на Уондърърс.