Локо (ГО) пропусна шанс да реши всичко още днес срещу 10 от Монтана

снимка: sport-vt.com

Монтана и Локомотив (Горна Оряховица) не успяха да се победят и завършиха при резултат от 1:1 в първи плейаутен мач от Първа лига. В 50-ата минута обаче Костадин Дяков получи втори жълт картон и бе изгонен. Локо (ГО) опита да наложи натиск, но така и не съумя да вкара още поне един гол, който щеше да реши всичко още днес.

В понеделник е реваншът в Горна Оряховица (29 май) от 17:30 часа, а загубилият отива директно във Втора лига.

В 17-ата минута вратарят на Локо (ГО) Николай Банков направи груба грешка при балонна топка и пропусна топката зад себе си, а Петър Атанасов се възползва и вкара на празна врата.

В 25-ата минута "железничарите" стигнаха до изравняване. Кифуети получи топката пред голлинията и я засече във вратата.