Херо изпусна важна победа в голов спектакъл

Българският треньор Димитър Димитров - Херо и неговият Иртиш изпуснаха важна победа като гост на Ордабаси в казахстанското първенство. Двата отбора завършиха наравно 3:3.

Момчетата на Херо успяха да поведат още през първото полувреме с 2:0, но в добавеното време получиха два бързи гола. През второто полувреме Иртиш отново побеведе но в 88 минута домакините стигнаха до точката и запазиха изоставането си от третото място, на което е Иртис на 3 точки.

Третото място дава право на участие в квалификациите за Лига Европа и е основна цел на Херо.

Лидер в класирането е отборът воден от Станимир Стоилов - Астана. Мъри излиза днес срещу втория в класирането Кайрат Алмати. Астана води с 6 точки и мач по-малко.