Срам! ПСЖ пречука Лудогорец в ШЛ с 8:1

ПСЖ размаза с 8:1 Лудогорец в Шампионската лига. Единственото успокоение за феновете на разградчани е фактът, че това се случи при младежките формации, а не при мъжете, където двата тима ще кръстосат шпаги довечера от 21.45. Sporta.bg ще има репортери на Националния стадион - така че очаквайте всичко най-интересно като атмосфера. Със снимки и описание.

Иначе малките "орли" бяха безкомпромисно прегазени от връстниците им от Франция. Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов" пред доста малко зрители.

ПСЖ наложи волята си набързо и на почивката водеше с 4:1. През втората част погромът продължи и в крайна сметка резултатът бе фиксиран на 8:1

Единственият гол за родния тим заби Д. Александров в 38-ата минута. Дост от нашите пък видя червения картон в 71-ата.

Голмайсторите за младата смяна на ПСЖ няма да ги изброяваме, защото все още са неизвестни за широката футболна аудитория, а и няма да ни стигнат няколко реда.

Това е втора загуба за Лудогорец в младежката ШЛ, след като в първия кръг паднаха злощастно в последната минута и от Базел.