ЦСКА прати Берое към Стара Загора с 4 ритника

ЦСКА разгроми Берое с 4:0 на стадион "Българска Армия" в мач от 8 кръг на Първа професионална лига.

В 4-ата минута на двубоя главният съдия на срещата Станислав Ставров посочи бялата точка след първото по-сериозно единоборство в едно от наказателните полета. В опита си да избие топката, защитникът Илия Миланов удар с лакът в главата Диого Виана, а това бе достатъчен повод за съдията да отсъди дузпа в полза на „червените“. С изпълнението на наказателния удар се нагърби Давид Симао, който хладнокръвно отбеляза.

4 минути по-късно Густаво Кулма покачи на 2:0. В 50 минута Диого Виана направи резултата класически и реши всичко на "Армията". 10 минути преди края на двубоя резервата Руи Педро затвърди добрата си игра за ЦСКА и оформи крайното 4:0.

Едуард Йорданеско трябва да бъде доволен от играта на своите момчета, тъй като това за сега го оставя на поста.