Дузпа донесе победа за Левски срещу чешкия Бърно

снимка: БГНЕС

Левски навлиза във все по-добра форма. Тимът постигна четвърта победа в предсезонната си подготовка. "Сините" удариха с минималното 1:0 чешкия Бърно в мач, игран в Турция. Единственото попадение в срещата падна в 80-ата минута. От нея не сгреши Георги Костадинов.

Първите си минути със синята фланелка направиха Венци Христов и Джъстин Менголо, които се появиха през втората част.

В началото на второто полувреме капитанът на Бърно получи втори жълт картон и трябваше да напусне терена. На негово място се появи друг играч. В 51-ата минута Сърджан Лукин засече с глава центриране от корнер, но за негово съжаление топката профуча покрай гредата и излезе в аут.

До края на мача не паднаха повече попадения и Левски се поздрави с успеха.

Следващата контрола на тима на Стойчо Стоев е срещу Домжале на 9 февруари. На 11 февруари пък е проверката с Спартак (Миява).

ЛЕВСКИ - БЪРНО 1:0
1:0 Костадинов (80-д)

ЛЕВСКИ: Боян Йоргачевич (70-Шейтанов), Прохазка, Лукин, Александър Александров, Веселин Минев, Костадинов, Де Ноойер (46-Янев), Мики Орачев 75-Александров), Мигел Бедоя (26-Мехди Бурабия), Франсис Нар, Иванов (65-Христов,82-Менголо)