Роналдиньо се ядоса, напусна стадиона (ВИДЕО)

Това не е Роналдиньо, който всички ние познаваме.

Бразилската суперзвезда изигра няколко страхотни мача с екипа на мексиканския Куеретаро, но нещата се влошиха през вчерашния ден.

Роналдиньо попадна в стартовите 11 за ключовия мач с Пачука от южноамериканската купа Клаусура.

Първото полувреме бе истински кошмар за Куеретаро, които изоставаха с 2:0 до 39-тата минута, а в 41-вата останаха и с човек по-малко.
Вече с 10 на терена, треньорът на тима Виктор Вукетич реши да замени Роналдиньо и Антонио Синха, но вместо да седне на пейката, бившата звезда на Барселона излезе от игрището през тунела на стадиона.

Дефанзивните смени на Вукетич дадоха резултат и повече голове не бяха реализирани, като по този начин Куеретаро останаха с шансове за класиране, след като се изиграе срещата реванш.

В мексико вече се говори за край на добрите отношения между бразилеца и мексиканския тим и дори се появи информация, че Рони ще заиграе в МЛС от другия сезон.