Ван Гаал разочарован от загубените две точки

Отборът на Манчестър Юнайтед не успя да победи Астън Вила като гост и мачът завърши 1:1. „Червените дяволи” играха половин час с човек повече на терена след директното изгонване на Гейбриъл Агбонлахор за нарушение срещу Ашли Иънг, но не можаха да се възползват от численото си предимство.

„Много съм разочарован, че така лесно позволихме да изгубим две точки. Започнахме зле мача, не така както исках и мисля, че за това ни и вкараха гол. През първото полувреме играхме много повече с топката, но не направихме нищо съществено с нея. През втората част успяхме да отбележим, но не бяхме толкова ефективни колкото през последните седмици.

Не обвинявам никой от играчите, разбира се, че не може само един да е виновен. А и отборът на Астън Вила беше много добре организиран, искам да ги поздравя за това.

Трябва да се научим да използваме шансовете си, в противен случай не можем да искаме да станем шампиони”, каза Луис Ван Гаал на пресконференцията след мача.