Станислав Манолев с 90 минути за победа над ПАО

Българският национал Станислав Манолев игра цял мач за Динамо Москва при победата срещу Панатинайкос с 2:1 като гост в мач от първия кръг в група Е на Лига Европа.

Руснаците започнаха по-добре мача и в 28-ата минута Балаш Джуджак беше близо до попадение, но нацели напречната греда.

Динамо повече пет минути преди почивката, когато Кевин Курани изведе в чиста позиция Александър Кокорин и той преодоля Стефанос Коколис.

В 49-ата минута гостите удвоиха аванса си. Алаксей Йонов направи 2:0 след попадане на Джуджак от ляво. В 63-ата минута гърците върнаха едно попадение. Атанасиос Динас намали с глава след центриране на Нано от фаул от дясно.

В другата среща от групата ПСВ Айндховен победи гостуващия Ещорил (Португалия) с 1:0. Единственото попадение реализира Луук де Йонг от дузпа в 26-ата минута.