Бербатов не спира да бележи в контролите

Berbamagic
снимка: asm-fc.com

Българският нападател Димитър Бербатов продължава да показва много добра форма в предсезонната подготовка на Монако. Таранът вкара поредния си гол, този път във вратата на Атлетико Насионал при победата с 4:2 в контрола.

Това бе пети гол за Бербатов след хеттрика срещу аматьорския Санкт Вейт и попадението срещу Атлетико Хуниор.

Монако бе по-класният тим и още в 6-а минута откри чрез Антони Матриал. След това дойде и голът на Бербатов, който падна в 16-а минита. Българинът беше оставен непокрит и довкара топката след намесата на стража на Атлетико. В 39-а минута Фабиньо вкара за 3:0.

След почивката Монако даде инициативата на противника и получи два гола – в 63-а и 88-а минута. Все пак в последните минути Седрик Караско вкара четвърти гол за „монегаските“ за крайното 4:2.