Локо (Пд) спечели учебната игра с Асеновец

снимка: lokomotivpd.com

Локомотив (Пд) победи с 1:0 третодивизионния Асеновец в учебна игра, която се игра в две части по 30 минути на изкуствения терен на Лаута.

В спаринга взеха участие няколко играчи, които дойдоха на проби при черно-белите с цел треньорът Неделчо Матушев да види моментното им състояние.

Това са Петър Лазаров, Тодор Колев, Стоян Марудов, Ирфан Юсеинов и Драголов.

В 13-ата минута Дани Кики прати топката в мрежата с шут по земя от 15-ина метра, но попадението бе отменено заради фаул в атака на Георги Стефанов.

Eдинственият гол падна в 19-ата минута и бе отбелязан от защитникът Тодор Колев. Атаката тръгна от Драголов, който проби по десния фланг и почти от аутлинията пусна пас към Колев, който зачесе с крак на празна врата за 1:0.

Днес от 18,00 часа е поредната тренировка на черно-белите.

Съставът на Локо (Пд) в учебната игра с Асеновец: Божидар Стойчев, Ивайло Димитров (31- Стоян Григоров), Христо Стамов, Даниел Граматиков, Тодор Колев, Ванчо Траянов (31- Георги Вълчев), Джордан Мортън (31- Ирфан Юсеинов), Петър Лазаров, Дани Кики, Драголов (48- Стоян Марудов), Георги Стефанов (43- Бранимир Костадинов).