Новият Локо Пд се наложи на Чавдар Етрополе в контрола

Локомотив Пловдив се наложи с 3:1 (0:0) над втородивизионния Чавдар Етрополе в контролна среща, предаде БТА.

Георги Стефанов откри резултата за пловдивчани малко след началото на второто полувреме, а Христо Златински вкара от дузпа в 53-ата минута.

Раиф Мурадов върна едно попадение за гостите, които играят във втора дивизия, а след още 10 пристигналият от Нефтохимик Симеон Ганчев вкара за 3:1.

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Емил Велев пусна доста странен състав, след като шестима от отбора му преминаха в ЦСКА.

На проби дойдоха Петър Трифонов от Светкавица и освободеният от Нефтохимик Симеон Ганчев. Вече втора среща като десен бек се подвизава юношата на Левски Илия Мунин.

Състав на Локомотив (Пловдив): Стефано Кунчев, Елидиано Маркес, Саламастракис, Величко Величков, Димитриу, Тодор Тимонов, Христо Златински, Даниел Георгиев, Йордан Тодоров, Здравко Лазаров, Христо Спасов (Илия Мунин, Виктор Дениран, Диего Фераресо, Станислав Маламов, Рангел Абушев, Георги Стефанов, Илиян Йорданов, Петър Трифонов, Симеон Ганчев). (Атанас Василев)